مرکز نوآوری گرونیدا - تجاری سازی ایده و چالش در صنعت غذا نوشیدنی و غذا دارو کشاورزی

آزمایش‌های بالینی

اگر به دنبال تولید محصولات غذایی عملگرا یا غنی‌شده هستید، مرکز نوآوری با تکیه بر دانش صنعتی و دانشگاهی،  برای همکاری با شما برای انجام مطالعات بالینی آمادگی دارد. این گروه از مطالعات مرتبط با بررسی نحوه اثر مواد غذایی بر بدن انسان است. تکنیک ها و روش‌های ما به شما کمک می‌کند تا محصولات خاص و سفارشی را توسعه داده و اطلاعات لازم در حوزه‌های مختلف مانند مطالعات مرتبط با سیری، مطالعات بالینی درمانی، اندیس گلایسمیک، سمیت ترکیبات و مطالعات حیوانی را جمع‌آوری کرده و به‌عنوان مستندات عملکرد محصول طراحی‌شده، به مصرف‌کنندگان و مراجع قانونی ارائه دهید. این رویکرد توان رقابتی تولیدکنندگان را افزایش داده و  در ارتقای جایگاه برند تأثیر قابل‌توجهی دارد.  

در مرکز نوآوری، مدیریت دقیقی بر آزمایش‌ها بالینی مختلف صورت می‌گیرد و این اطمینان حاصل می‌شود تا مراحل پروژه با دقت و کمترین خطا انجام شود. تیم های کاری ما، نظارت بر برنامه‌ریزی، اجرای آزمایش‌ها، اندازه‌گیری و گزارش دهی آزمایش‌ها را بر عهده دارد و به بالاترین استانداردها در کار، پایبند هستند. در مرکز نوآوری، رعایت اصول علمی، اولویت اصلی ماست و آزمایش‌های بالینی و روش‌های تحقیقی خود را بر اساس استانداردهای جهانی سخت‌گیرانه مانند دستورالعمل‌های سازمان بهداشت جهانی (WHO)، دستورالعمل‌های GMP و ICH پیاده‌سازی می‌کنیم. علاوه بر این، ما به رعایت دقیق الزامات ملی در انجام هر آزمایش‌ متعهد هستیم. از لحاظ ملاحظات اخلاقی، صحت داده‌ها و نظارت دقیق بر ایمنی، قواعد اساسی اخلاق در تحقیقات ما هستند. با رعایت این اصول تحقیقاتی، مرکز نوآوری تضمین می‌کند که بالاترین استانداردهای ایمنی، کیفیت و رفتار اخلاقی را در تمامی آزمایش‌ها بالینی خود حفظ کند و نتایج ارائه ‌شده به مجریان و سرمایه گذارن، داده‌هایی قابل ‌اعتماد و با کمترین ریسک است.

  • انجام مطالعات پیش بالینی، قبل از ورود به مرحله تحقیقات بالینی، کمک می‌کند تا ایمنی محصول مورد بررسی دقیق قرار گرفته و اطمینان حاصل شود خطری برای مصرف‌کننده وجود ندارد. همچنین اثرگذاری محصول در سطح آزمایشگاهی مورد تائید اولیه قرارگرفته باشد. انجام این مرحله، بخش مهمی از مراحل فرایند آزمایش‌های بالینی است.

ارزیابی حسی، بخش مهم و تأثیرگذار در فرایند توسعه محصول است. خدمات ارزیابی حسی مرکز نوآوری، بر پایه تجربه و دانش تخصصی، کمک می‌کند تا درک درستی از ویژگی‌های حسی محصول مانند رنگ، طعم، عطر و بافت یا احساس دهانی و میزان پذیرش کلی آن از جانب جامعه هدف مصرف‌کننده حاصل شود. این اطلاعات ارزشمند، ریسک سرمایه‌گذاری را کاهش داده و افزایش فروش را به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آزمایش بالینی

آزمایش‌های بالینی

اگر به دنبال تولید محصولات غذایی عملگرا یا غنی‌شده هستید، مرکز نوآوری با تکیه بر دانش صنعتی و دانشگاهی،  برای همکاری با شما برای انجام مطالعات بالینی آمادگی دارد. این گروه از مطالعات مرتبط با بررسی نحوه اثر مواد غذایی بر بدن انسان است. تکنیک ها و روش‌های ما به شما کمک می‌کند تا محصولات […]

5/5