مرکز نوآوری گرونیدا - تجاری سازی ایده و چالش در صنعت غذا نوشیدنی و غذا دارو کشاورزی

خدمات گرونیدا

خدمات تحقیق و توسعه

فرمولاسیون-و-توسعه-محصولات-نوشیدنی

آیا می‌خواهید فرمولاسیون جدیدی در بازار معرفی کنید یا محصول فعلی را بر اساس اولویت‌های مصرف‌کننده اصلاح کنید؟ یا قصد دارید محصولی خلاقانه و جدید برای برند سازی ایجاد کنید؟ برای مثال، حوزه مکمل‌های غذایی این پتانسیل را دارد که بازار منحصر به ‌فردی برای محصولات نوشیدنی فراهم کند.

طراحی-و-توسعه-مواد-اولیه-صنایع-غذایی-

صنعت غذا همانند سایر صنایع وابستگی زیادی به مواد اولیه دارد. بخشی از مواد اولیه از دام و کشاورزی به‌طور مستقیم تأمین می‌شود ولی بخش مهمی از مواد اولیه مصرفی، از ترکیب مواد اولیه طبیعی و سنتزی تأمین می‌شود. این گروه مواد اولیه که بر پایه اصول میکروبیولوژی، شیمی و فیزیک مواد غذایی طراحی می‌گردد، نقش مهمی در ایجاد ساختار محصول و رسیدن به ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی موردنظر دارد.

توسعه-محصولات-جدید-غنی-شده،-عملگرا-و-مکمل‌های-غذایی-

محققان ما، با بهره‌گیری از مواد اولیه طبیعی و استفاده از تکینک های محافظتی، تولید محصول با کیفیت موردنظر را برای تولیدکنندگان فراهم می‌آورند. بخش‌های کنترل کیفیت ما تضمین می‌کنند که کالاها به‌طور کامل در طول تولید برای تشخیص هرگونه عیب آزمایش می‌شوند.

آیا می‌خواهید فرمولاسیون جدیدی در بازار معرفی کنید یا محصول فعلی را بر اساس اولویت‌های مصرف‌کننده اصلاح کنید؟ مصرف این گروه از محصولات به‌ سلامت دستگاه گوارش، کاهش آلرژی، بهبود سیستم عصبی و پوست کمک قابل‌توجهی می‌کند که البته توسط تحقیقات علمی معتبر تائید شده است.

ارزیابی حسی

ارزیابی حسی، یک روش علمی برای تجزیه‌وتحلیل و تفسیر واکنش بویایی، دیداری، چشایی، لمسی مصرف‌کننده به یک محصول غذایی است. در این روش، با سنجش کیفیت محصول از دیدگاه مصرف‌کننده، فرمولاسیون و فرایند تولید به سمت بیشترین امتیازهای ارزیابی حسی بهینه‌سازی می‌شود.

تعیین دوره ماندگاری محصولات

دوره ماندگاری، مدت زمانی پس از تولید محصول است که تحت شرایط خاص نگهداری، محصول ویژگی‌های خود را بر اساس استاندارد تعریف‌شده، حفظ می‌کند و ویژگی‌هایی دارد که علاوه بر ایمنی سلامت مصرف‌کننده ، جایگاه و اعتبار برند در جامعه را نیز حفظ می‌کند.عمر مفید محصول، با روش‌های مختلف و بر اساس تکنیک‌های تحلیل شیمیایی، فیزیکی و میکروبیولوژی تعیین می‌گردد.

آزمایش بالینی

اگر به دنبال تولید محصولات غذایی عملگرا یا غنی‌شده هستید، مرکز نوآوری با تکیه بر دانش صنعتی و دانشگاهی، برای همکاری با شما برای انجام مطالعات بالینی آمادگی دارد. این گروه از مطالعات مرتبط با بررسی نحوه اثر مواد غذایی بر بدن انسان است.

مطالعه-توانمندی-فناورانه-اقتصادی-

اگر تولیدکننده محصولات غذایی هستید و قصد دارید محصول جدیدی را به سبد محصولات شرکت اضافه کنید یا اگر سرمایه‌گذار هستید و به دنبال کارآفرینی بر اساس ایده‌ای در حوزه صنعت غذا هستید یا حتی صاحب ایده هستید ولی سرمایه کافی برای شروع طراحی و تولید محصول را ندارید. ما در مرکز نوآوری به شما در همه این موارد می‌توانیم کمک کنیم.

تولید قراردادی

آیا نیاز دارید محصولی جدید در بازار ارایه دهید یا تصمیم دارید محصول فعلی را بر اساس اولویت های مصرف کننده اصلاح کنید؟ یا قصد دارید تکنولوژی تولید را ارتقا داده و فرصت های جدید را ایجاد کنید؟ یا می خواهید محصولی خلاقانه تولید کنید که به رشد برند شما کمک کند. تیم تحقیق و توسعه‌ی مرکز نوآوری، تجربه‌ی گسترده‌ای در طراحی و توسعه‌ی محصولات جدیدی که بر اساس اهداف مشتریان تنظیم شده ‌اند، دارد.

خدمات-مشاوره

آیا نیاز دارید محصولی جدید در بازار ارایه دهید یا تصمیم دارید محصول فعلی را بر اساس اولویت های مصرف کننده اصلاح کنید؟ یا قصد دارید تکنولوژی تولید را ارتقا داده و فرصت های جدید را ایجاد کنید؟ یا می خواهید محصولی خلاقانه تولید کنید که به رشد برند شما کمک کند. تیم تحقیق و توسعه‌ی مرکز نوآوری، تجربه‌ی گسترده‌ای در طراحی و توسعه‌ی محصولات جدیدی که بر اساس اهداف مشتریان تنظیم شده ‌اند، دارد. با همکاری با این مرکز، محصولی پویا و نوآورانه با ویژگی های مورد نظر خواهید داشت.

 • طراحی و بهینه سازی فرمولاسیون محصول مطابق با خط تولید موجود در صنعت متقاضی
 • ارائه فرمولاسیون محصولات غذایی نوآورانه با هدف رفع نیاز بازار و کاهش هزینه های تولید در چارچوب محدودیت ها و الزامات فنی صنعت غذا

 • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی برای کارشناسان و متخصصان صنعت جهت استقلال کامل صنعت

 • انجام آزمون های ارزیابی حسی (پنل) مطابق با جدیدترین روش های روز

 • کارآزمایی بالینی و بررسی اثر بخشی محصول زیر نظر سازمان غذا و دارو، وزارت بهداشت، مرکز تحقیقات علوم دارویی دانشگاه های علوم

پزشکی و انستیتوهای ملی سلامت

 • انجام آزمون های کنترل کیفیت، ارزیابی ایمنی میکروبیولوژیکی و سم شناسی، بررسی ترکیبات غذایی و ارزش تغذیه ای محصولات غذایی

 • مشارکت یا مشاوره در تدوین استاندارد تشویقی و ملی محصولات

 • نـــگارش مقــاله از پــروژه هــای تحقیقاتـــی در صنعت

 • مشاوره اخذ مجوز دانش بنیانی مرتبط با محصول نوآورانه

 • ارائه تسهیلات مالی و پول هوشمند

 • معرفی سرمایه گذار

 • فضای کار اشتراکی

 • پایش و بررسی دوره ای نتایج