مرکز نوآوری گرونیدا - تجاری سازی ایده و چالش در صنعت غذا نوشیدنی و غذا دارو کشاورزی

تفاهم نامه همکاری با شرکت صنایع دامپروری و لبنی رضوی با هدف ارائه خدمات تحقیق و توسعه امضا شد

با توجه به رسالت مرکزنوآوری گرونیدا در زمینه رفع نیازهای تحقیق و توسعه با بهره گیری از نوآوری باز، در تاریخ 28 بهمن ماه 1402  جلسه ای میان مدیران این مجموعه و مدیران ارشد شرکت صنایع دامپروری و لبنی رضوی برگزار گردید.

در این جلسه توانمندی ها و قابلیت های مرکز نوآوری توسط دکتر نسرین فیاض، مدیریت مرکزنوآوری گرونیدا تشریح شد. دکتر آرش فرزادنیا مدیر عامل شرکت صنایع دامپروری و لبنی رضوی نیز ضمن بیان توانمندی های این شرکت، و ابراز خرسندی از همکاری با مراکز دانش بنیان، نیازهای شرکت رضوی در زمینه توسعه و پژوهش را براساس اولویت بندی مطرح نمودند.

پس از بازدید مدیران مرکز نوآوری از خط تولید فرآورده های لبنی رضوی، در خاتمه نظر به  تصمیم مشترک طرفین مبنی بر همکاری در راستای ایجاد تحول عمیق و پایدار در صنعت غذا به خصوص حوزه ی لبنیات و دامپروری، تفاهم نامه همکاری میان مرکز نوآوری گرونیدا و شرکت صنایع دامپروری و لبنی رضوی عقد گردید.

طی این تفاهم نامه مقرر گردید مرکز نوآوری گرونیدا نیازهای پژوهشی و توسعه ای این شرکت را در قالب تحقیق و توسعه مجازی و با بهره گیری از شبکه متخصصین خبره مرتفع نماید.

شرکت صنایع دامپروری و لبنی رضوی یکی از شرکت های پربازده تحت پوشش بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن مجتمع های دامپروری دام سنگین و سبک، کارخانه های تولید خوراک دام و کارخانه تولید فرآورده های لبنی جایگاه بزرگترین مجموعه صنعتی زنجیره تولید صنعت دامپروری و لبنی شرق کشور را به خود اختصاص داده است.

همکاری با شرکت صنایع دامپروری و لبنی رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همکاری با شرکت صنایع دامپروری و لبنی رضوی1

تفاهم نامه همکاری با شرکت صنایع دامپروری و لبنی رضوی با هدف ارائه خدمات تحقیق و توسعه امضا شد

با توجه به رسالت مرکزنوآوری گرونیدا در زمینه رفع نیازهای تحقیق و توسعه با بهره گیری از نوآوری باز، در تاریخ 28 بهمن ماه 1402  جلسه ای میان مدیران این مجموعه و مدیران ارشد شرکت صنایع دامپروری و لبنی رضوی برگزار گردید. در این جلسه توانمندی ها و قابلیت های مرکز نوآوری توسط دکتر نسرین […]

5/5