مرکز نوآوری گرونیدا - تجاری سازی ایده و چالش در صنعت غذا نوشیدنی و غذا دارو کشاورزی

امضا تفاهم‌نامه همکاری با شرکت فرآورده های لبنی بینالود با هدف ارائه خدمات تحقیق و توسعه مجازی

امروزه، تحقیق و توسعه  نقشی حیاتی در رشد و پایداری شرکت‌ها و صنایع ایفا می‌کند. در عصر رقابت شدید و تغییرات سریع فناوری، شرکت‌هایی موفق خواهند بود که در تحقیق و توسعه محصولات، فرآیندها و خدمات جدید سرمایه‌گذاری می کنند. این امر به آن‌ها اجازه می‌دهد تا همگام با آخرین پیشرفت‌ها حرکت کنند، نوآوری‌های جدید را به بازار عرضه و مزیت رقابتی خود را حفظ نمایند.
با درک اهمیت این مهم، مرکز نوآوری گرونیدا و شرکت فرآورده های لبنی بینالود نیشابور قرارداد همکارتجاری با هدف همکاری در زمینه خدمات تحقیق و توسعه مجازی امضا کردند. طبق این قرارداد، مقرر شده است که نیازهای تحقیق و توسعه شرکت بینالود از طریق ارائه خدمات تحقیق و توسعه مجازی و با بهره گیری از شبکه گسترده متخصصان خبره مرکز نوآوری گرونیدا برآورده گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت فراورده های لبنی بینالود

امضا تفاهم‌نامه همکاری با شرکت فرآورده های لبنی بینالود با هدف ارائه خدمات تحقیق و توسعه مجازی

امروزه، تحقیق و توسعه  نقشی حیاتی در رشد و پایداری شرکت‌ها و صنایع ایفا می‌کند. در عصر رقابت شدید و تغییرات سریع فناوری، شرکت‌هایی موفق خواهند بود که در تحقیق و توسعه محصولات، فرآیندها و خدمات جدید سرمایه‌گذاری می کنند. این امر به آن‌ها اجازه می‌دهد تا همگام با آخرین پیشرفت‌ها حرکت کنند، نوآوری‌های جدید […]

5/5