مرکز نوآوری گرونیدا - تجاری سازی ایده و چالش در صنعت غذا نوشیدنی و غذا دارو کشاورزی

انتشار کتاب پایان نوآوری نمایشی

کتاب «پایان نوآوری نمایشی» نوشته استیو بلنک با ترجمه و گردآوری سید کامران باقری، توسط انتشارات رسا منتشر شده است. این اثر ارزشمند که در زمینه مدیریت نوآوری می‌باشد، تحت حمایت مرکز نوآوری گرونیدا به چاپ رسیده است.

این کتاب به بررسی چالش‌های پیش روی سازمان‌ها در راستای نوآوری واقعی و پایدار می‌پردازد و راهکارهایی را برای غلبه بر موانع ارائه می‌کند. استیو بلنک با تجربه ارزشمند خود در دنیای کارآفرینی و نوآوری، در این اثر به تحلیل و بررسی عمیق روندهای جدید در این حوزه پرداخته است . این اثر ارزشمند چراغ راهی برای مدیران، کارآفرینان، پژوهشگران و تمامی علاقه‌مندان به موضوع نوآوری خواهد بود.

استیو بلنک یکی از پیشگامان و چهره های شاخص حوزه نوآوری در دره سیلیکون است که بیش از 4 دهه از عمر خود را در این زمینه سپری کرده است. بلنک با ارائه مفهوم “توسعه مشتری” که نقش کلیدی در شکل‌گیری جنبش استارتاپ ناب داشت، شهرت یافت.

مترجم کتاب، دکتر سید کامران باقری از مشاوران و مدرسان سرشناس مديريت نوآوری و مالکيت فکری و عضو هيات مديره انجمن مديريت فناوری ايران است که توانسته با ترجمه‌ای روان و دقیق، افکار و ایده‌های استیو بلنک را به خوانندگان فارسی‌زبان منتقل کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این کتاب ارزشمند به لینک مراجعه نمایند.»

the book End of Dramatic Innovation

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کتاب پایان نوآوری نمایشی

انتشار کتاب پایان نوآوری نمایشی

کتاب «پایان نوآوری نمایشی» نوشته استیو بلنک با ترجمه و گردآوری سید کامران باقری، توسط انتشارات رسا منتشر شده است. این اثر ارزشمند که در زمینه مدیریت نوآوری می‌باشد، تحت حمایت مرکز نوآوری گرونیدا به چاپ رسیده است. این کتاب به بررسی چالش‌های پیش روی سازمان‌ها در راستای نوآوری واقعی و پایدار می‌پردازد و راهکارهایی […]

5/5