مرکز نوآوری گرونیدا - تجاری سازی ایده و چالش در صنعت غذا نوشیدنی و غذا دارو کشاورزی

تولید قراردادی نمونه

تولید نمونه محصولات با فرمولاسیون و فرایند جدید، قبل از مرحله تولید صنعتی، باعث کاهش هزینه‌های توسعه می‌گردد. در این مرحله، مشکلات افزایش مقیاس تولید شناسایی شده و رفع می‌گردد. آزمایشگاه تحقیقات غذایی یکی از بهترین گزینه ها برای تولید نمونه های تحقیقاتی قبل از مرحله تولید در حجم بالا است. واحد تولید قراردادی نمونه آزمایشگاه تحقیقات غذایی مرکز نوآوری، یک سیستم پیش از تولید تجاری است که در مقایس کوچک‌تر استفاده تولید می شود. این امکان وجود دارد که در این واحد، گروه های مختلف محصولات غذایی، نوشیدنی‌ها، و محصولات مکمل تغذیه‌ای، تولید گردد. تولید نمونه در پایلوت، این امکان را ارائه می‌دهد که فرآیند تولید محصول به نحو واقعی تر، آزمایش شده و بهینه سازی گردد. این درحالی است که واحد های تولیدی بزرگ معمولاً این امکان را ندارند. همچنین تولید نمونه نیمه صنعتی، این شرایط را فراهم می آورد که ویژگی های محصول نسبت به محدودیت ها و الزامات قانونی مقایسه شده و اشکالات احتمالی رفع گردد. مرکز نوآوری گرونیدا برای توسعه فرمولاسیون و آزمون نمونه در مقایس نیمه صنعتی و هچنین مشاوره در این حوزه، با تولید کنندگان و صاحبان ایده، آماده همکاری است.

  • امکان ارزیابی فرآیند و تجهیزات
  • امکان کنترل دستورالعمل‌های قبل و بعد از فرایند
  • امکان ارزیابی تغییرات فرآیند طی افزایش مقیاس تولید و شناسایی مشکلات
  • امکان تولید نمونه کافی برای مطالعات بالینی، توسعه فرآیند و آزمایش های دوره نگهداری پایداری
  1. در پایلوت گرونیدا، شما می‌توانید مشخصات محصول خود را مشخص کنید و ما محصولات شما را به مقدار و کیفیت مورد نیاز تولید می‌کنیم. 
  2. مشاوره جهت توسعه فرمولاسیون‌های یکی دیگر از خدمات مرکز نوآوری گرونیدا است. مشتریان ما می‌توانند از امکانات واحد تولید نمونه استفاده کنند و پروژه‌ها و ایده های خود را را به متخصصان فرمولاسیون ما ارایه دهند. تیم های تحقیقاتی ما محصولات نوآورانه جدید را فرموله و توسعه می‌دهند و پس از آزمایش در مقیاس کوچک به واحد تولیدی ارایه میدهند. بهره مندی از پایلوت، این امکان را به ما میدهد تا با سرعت و کیفیت بیشتر، فرمولاسیون‌های جدید توسعه داده شود. همچینن در چنین مواردی، خطا ها و مشکلات تولید در مقیاس بزرگ تا حد خیلی زیادی رفع می‌گردد.
  3. با واگذار کردن فرایندهای تحقیق و توسعه به مرکز نوآوری، برآیند هزینه‌های توسعه فرمولاسیون به‌طور قابل‌توجهی کاهش می‌یابد. بهره‌گیری از توان علمی و پژوهشی متخصصان ما کمک می‌کند تا مسیر رسیدن به فرمولاسیون‌های بهینه کوتاه‌تر شده و همچنین تمرکز شرکت‌های تولیدی روی مسائل اصلی و تولید بیشتر باشد، زیرا فرایند توسعه خارج از شرکت و در مقیاس کوچک‌تر انجام‌گرفته و از ضایعات آزمون‌وخطا جلوگیری می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه-توانمندی-فناورانه-اقتصادی-

تولید قراردادی نمونه

تولید نمونه محصولات با فرمولاسیون و فرایند جدید، قبل از مرحله تولید صنعتی، باعث کاهش هزینه‌های توسعه می‌گردد. در این مرحله، مشکلات افزایش مقیاس تولید شناسایی شده و رفع می‌گردد. آزمایشگاه تحقیقات غذایی یکی از بهترین گزینه ها برای تولید نمونه های تحقیقاتی قبل از مرحله تولید در حجم بالا است. واحد تولید قراردادی نمونه […]

5/5