مرکز نوآوری گرونیدا - تجاری سازی ایده و چالش در صنعت غذا نوشیدنی و غذا دارو کشاورزی

حضور نمایندگان مرکز نوآوری گرونیدا در اولین رویداد ملی فبین فود

اولین رویداد ملی “فبین فود” با هدف هم رسانی نیازها و ایده های نوآورانه صنایع غذایی در آزمایشگاه ساخت سریع (فب لب) با مشارکت پژوهشکده علوم و فناوری مواد غذایی جهاد دانشگاهی و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در اردیبهشت 1403 در مشهد برگزار شد.

در این رویداد نیازهای تولیدی مختلف از زبان متولیان صنعت غذا مطرح شد و تفاهم نامه هایی میان صاحبان صنایع و فناوران ارائه دهنده راه حل برای نیازها به امضا رسید.

در حاشیه این رویداد اختتامیه رویداد فن تز که به عنوان یک رویداد حمایتی با هدف ارزش آفرینی و تجاری سازی پایان نامه های مرتبط با فناوری های اولویت دار صنعت غذا شکل گرفته بود، برگزار گردید. در این اختتامیه 3 پایان نامه ی مقطع دکتری از دانشگاه های تهران، فردوسی مشهد و شیراز به عنوان طرح های برتر اعلام شد و جوایز نفیسی از جمله حمایت کامل معاونت علمی ریاست جمهوری از ثبت اختراع این پایان نامه ها اعطا گردید.

نمایندگانی از مرکز نوآوری گرونیدا در این رویداد شرکت کردند. طرح های ارائه شده در بخش های مختلف این رویداد مورد ارزیابی مرکز قرار گرفت و از میان آنها، دو طرح جهت  مذاکره با فناوران به منظور حمایت و سرمایه گذاری انتخاب شدند.

حضور نمایندگان مرکز نوآوری گرونیدا در اولین رویداد ملی فبین فود.-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حضور نمایندگان مرکز نوآوری گرونیدا در اولین رویداد ملی فبین فود

حضور نمایندگان مرکز نوآوری گرونیدا در اولین رویداد ملی فبین فود

اولین رویداد ملی “فبین فود” با هدف هم رسانی نیازها و ایده های نوآورانه صنایع غذایی در آزمایشگاه ساخت سریع (فب لب) با مشارکت پژوهشکده علوم و فناوری مواد غذایی جهاد دانشگاهی و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در اردیبهشت 1403 در مشهد برگزار شد. در این رویداد نیازهای تولیدی مختلف […]

5/5